תמונה מתוך שיעור של גל במכללת רופין

פרויקטים

לאור המצב, עברתי לגור (זמנית) ב-zoom ומכאן אני ממשיכה... בינתיים אפשר להעיף מבט בפרויקטים מהסטודיו (עיצוב גרפי וליווי עסקים) ובפרויקטים בהנחייתי עם עבודות הסטודנטים המוכשרים בקורסים שנתיים שאני מעבירה.
הרבה בריאות לכולנו!

הצצות לפרויקטים

מה מספרים על העבודה איתי?

את גל אמיר אני מכירה שנים רבות לפני שהיתה מעצבת גרפית.
חיפשתי מישהו שיצטרף אלי לאתגר ויעזור לי לפרוץ מחסום שכמנכ"לית עמותה* לא ידעתי איך לגשת אליו. רציתי לפרוץ לתודעה של מעגלים נוספים. הגיעה השעה והבשלות לנוכחות ונראות של העמותה, העשייה שלה והאג'נדה שלה במדיה.
היה לי חשוב שהאדם שיעשה זאת ייצר שפה עיצובית שמתכתבת עם השפה החברתית אותה אנו מובילים.
מהר מאוד הבנתי שאני לא לגמרי יודעת מה הדרך, ושהאדם אותו אני מחפשת צריך להוביל אותי ליעד. כלומר, אני חייבת לסמוך ולתת בו אמון. מיד פניתי אל גל. כיוון שאין לי יכולת להעריך עיצוב גרפי, הסתמכתי על מה שכבר ידעתי עליה: גמישות מחשבתית, יכולת למידה, מקצועיות, תקשורת בין אישית גבוהה ויכולת מצוינת לעבודת צוות. בנוסף לכל ידעתי שגל מסוגלת להשמיע ולשמוע בקורת – דבר קריטי עבור ארגון חברתי ודינאמי.
גל "נכנסה לעניינים" מיד עם זמינות וסבלנות אין קץ הכניסה סדר לארגון בתחום המדיה, הציבה יעדים, הנחתה את הצוות לגבי עשייה אפקטיבית ברשתות כך שהנוכחות שלנו לא תלויה רק בה ויחד עם זאת שומרת על שפה אחידה ונקייה.

חודשיים אחרי תחילת התהליך התוצאות כבר נראות בשטח ואני ממליצה על גל בחום לארגונים חברתיים שמחפשים איש מקצוע בסטנדרט גבוה שגם מבין את העולם החברתי ויודע לתווך אותו לתקשורת.

ענבל וורטמן-שהם, מנכ"לית שותפה בעמותת אבני דרך לחיים.

*עמותת אבני דרך לחיים מפתחת שרותים לחיים עצמאיים בקהילה לאנשי הספקטרום האוטיסטי

תכנון המפגשים היה קל ונעים, התקשורת עם גל הייתה תמיד חיובית ופורה והיא הראתה מחויבות אמתית להצלחת כל מפגש בו הרצתה.

בכל הרצאה וסדנה, גל הביאה דוגמאות רבות ומוחשיות מהשטח, הן התיאורטי העדכני והן מחיי היום יום של המשתתפים, דבר שחיבר את הקבוצה סביב הנושא ויצר דיון מסקרן ומעשיר שנשאר במחשבות המשתתפים גם בהמשך. 

בברכה,
אילנית מייקלסון
רכזת הצופים הישראליים בסנט לואיס, רכזת צופי שבט קשת ומנהלת ועדת התרבות, הקהילה הישראלית בסנט לואיס

נשמע מעניין? יש שאלות?

כיתבו לי

איור עצמי של גל אמיר מחזיקה פורם ביד

מוזמנים להרשם לניוזלטר שלי

אני לא מציקה בכלל ויש לי פוסטים משמחים, או לפחות אותנטיים מאוד, ואשמח לשתף.

אז כאן, הנה פה למטה, נרשמים:

איור עצמי של גל אמיר מחזיקה פורם ביד
דילוג לתוכן